Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Ремонт у дворі: обійняти та ридати

Ремонт у дворі: обійняти та ридати

Для чиновників та підконтрольним їм ЗМІ наступає час, коли щодня можна рапортувати про масштабні, грандіозні та досі ще небачені ремонти, як доріг так і внутрішньо будинкових територій. Шаленими коштами, бюджетними, оплачується придбання матріалів та робота підрядних організацій. А що ж до якості робіт? Про це за мить будуть розповідати і заступник міського голови, і мешканці будинків, які отримали від влади у подарунок ремонт внутрішньо квартальних проїздів. Та ось люди питають – чи дійсно таки у подарунок?

 

Дванадцятого березня заступник міського голови Іван Федоров на брифінгу розповів журналістам про роботу комунальних служб міста. Одним з перших пунктів був саме ремонт, що триває у дворах будинків на проспекті 50 років Перемоги.

Між тим, насправді усе зовсім не так, як озвучив Федоров. Дивіться самі. До нашої редакції звернулися мешканці цих будинків і запросили у гості аби ми на власні очі переконалися у якості виконаних робіт. Десятки людей зібралися, аби висловити своє обурення. Вони зазначили, що на цей ремонт чекали досить довго, а коли дочекалися, були шоковані. Усі сподівання на те, що бордюри та дороги слугуватимуть довго розсипалися разом з цими самими дорогами, бетоном та крихким асфальтом.

А ось як цю саму заміну бордюрів коментує заступник мера Іван Федоров.

Висловити своє невдоволення якістю зробленого ремонту прийшли мешканці будинків номер 38, 40, 42, 44, 46, 48 на проспекті 50 років Перемоги. Те, що залишили по собі комунальники, люди називають «закатуванням грошей в асфальт».

Окремо варто сказати про будинок номер 44: поруч з ним дорога ремонтується, а ось того, що є вздовж багатоповерхівки, комунальники та влада воліють не бачити. Справа у тому, що територія біля самого будинку вже довгі роки потребує ремонту, і про це мешканці багато разів говорили чиновникам. Постійні ями з водою, мокрі стіни і вологість у квартирах – це наслідок мокрого фундаменту. Трохи далі відремонтованої дороги йде дорога до дитячого садка № 44, але її нинішній стан зовсім не придатний не те, щоб дітей нею водити, а взагалі аби будь-кому нею пересуватися. Це небезпечно для життя. Таку саму небезпеку становлять і аварійні дерева: під час вітру гілки падають прямо на стежки і дитячий майданчик.

Травмонебезпечною є й дорога і між п'ятдесят восьмим i шістдесят другим будинками.

 Женщина. Женщина ногу сломала. В тёмное время суток ходить невозможно!

 Як з'ясувалося, Іван Федоров про обурення мешканців будинків знає, адже вони самі повідомили йому про це на особистому прийомі. Позиція ж заступника мера наступна.

 Іван Федоров (заст. міського голови) «Пусть они не сравнивают с другими домами и ремонтами. Мы не можем всё делать капитально! Пусть ждут»

 Скільки саме мешканцям мікрорайону чекати цього капітального ремонту, що відкладений на більш пізній час, невідомо, хоча кажуть, що обіцяного три роки чекають. Тож, будемо чекати.