Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Життя Мелітопольського району

Життя Мелітопольського району

У 2018-му році до загального фонду районного бюджету з урахуванням трансфертів надійшло понад 408 мільйонів гривен. Що стосується власних доходів районного бюджету, вони склали 63,4 мільйони. У порівнянні з 2017-м роком це менше на 4,6 мільйона. Витрачалися кошти в основному на енергоносії та заробітну плату. Про сьогодення Мелітопольського району дивіться у інформаційному огляді.

 

Агропромисловий комплекс займає провідне місце в економіці Мелітопольського району. За словами фахівців агропромислового комплексу РДА, у 2018-му році площа земель, що знаходилися в обробці сільгосппідприємств, склала майже 76,5 тисяч гектарів, у тому числі у фермерських господарств – більше 13-ти тисяч. Минулого року районний агропромисловий комплекс отримав валової продукції у загальній сумі 280 мільйонів гривень. Зернових на Мелітопольщині аграрії виростили більше 112-ти з половиною тисяч тонн.

Станом на 1-е січня 2019-го року житлову субсидію в Мелітопольському районі отримали 5373 родини. Крім того, вживалися певні заходи щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Цій категорії громадян здійснено 253 призначення. Що стосується учасників АТО, загальна сума призначень компенсації при отриманні для них житлових приміщень, склала понад 2-х мільйонів гривень. Одній родині вже перераховані кошти у сумі півмільйона гривень на придбання трикімнатної квартири. Крім того, 27 звільнених військовослужбовців отримали матеріальну допомогу на загальну суму 47 тисяч гривень.

 У Мелітопольському районі у сфері освіти спостерігаються зміни щодо переходу навчальних закладів на викладання державною мовою. Минулого навчального року  в районі залишалося 2 школи, де предмети викладалися російською. Ці учбові заклади з нового навчального року перейшли на викладання рідною мовою.