Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Я не я і хата не моя!

Я не я і хата не моя!

Мелітопольський мер Сергій Мінько, намагаючись усіляко відхреститися від подій 2014 року, у яких він брав участь, виступаючи на проросійському мітингу. Чиновник подав до суду, щоб захистити свою репутацію, наголошуючи на тому, що ані про референдум, ані про приєднання до союзу з країною-агресором він ніколи нічого не говорив. Міський суд розглядав позов, який подав Сергій Мінько, вимагаючи спростувати інформацію, озвучену народним депутатом Євгеном Балицьким у ефірі одного телеканалів, щодо безпосередньої причетності Мінька до подій 14 року. Сьогодні служителі Феміди знов повернулися до розгляду цієї справи

 

Якщо повертатися до подій 2014 року, від яких Сергій Мінько тепер бажає відхреститися, то ось вони. Внаслідок окупації Росією Криму на початку 2014 року в багатьох містах України тривали мітинги проросійськи налаштованих громадян. На жаль, не став виключенням і Мелітополь. На цьому заході був присутній тоді ще секретар міськради, а нині мер Мелітополя Сергій Мінько. Ось він дає зрозуміти присутнім про свою приналежність до цього заходу, адже, виступаючі, він використовує словосполучення «наша мирна демонстрація», а не чиясь ще, як, напевне, казав би патріотично налаштований керівник міста, що вирішив відвідати анти державницький захід і довести людям свою позицію.
Сергій Мінько довгий час висловлював своє занепокоєння тим, що на мітингу він начебто щось казав про референдум. Мовляв, це хтось з опонентів намагався навмисно пов’язати його з референдумом, зганьбивши патріотичну репутацію.

На початку 2014 року почалася окупація Криму. І у той час, коли Україна мала б захищатися від нападу агресора, патріотично налаштований Сергій Мінько каже наступне.

Сергій Мінько, як кажуть у його оточенні, дуже ображається, коли йому нагадують про митний союз. Але ось 2014 рік, осінь, вже йде війна. А ось рекламний чи передвиборчий відеоролік Сергія Мінька та його слова про те, що він виступає за митний союз, що створений саме Росією, Казахстаном і Білоруссю.

Одним з перших, хто зауважив на причетність Мінька до подій 2014 року з трибуни ВР України, був нардеп Михайло Головко.

І ось після того, як усе вищенаведене було озвучене на національному каналі, Мінько подав до суду. Він не хоче аби йог ім’я було пов’язане з таким минулим. Чого тільки варта його багата партійна історія, де він встигнув побувати і соціалістом, і регіоналом, а згодом взагалі встав на бік нинішнього Президента Порошенка, отримавши політичний захист та суттєву підтримку представників БПП «Солідарність». Отже, зовсім не дивним у цьому випадку є порушення Сергієм Міньком норми виборчого законодавства у частині проведення ним, держслужбовцем, політичної агітації.

Сьогодні суд виніс вирок, задовольнив позов Мінька, подаючи який він намагався дистанціюватися від подій 2014 року.