Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Найдовший виборчій бюлетень

Найдовший виборчій бюлетень

Центральна виборча комісія на своєму засідання затвердила зразок виборчого бюлетеня на вибори 31 березня. Це найдовший бюлетень за всю історію президентський виборів. У ньому будуть прізвища 39 кандидатів у Президенти. Надрукують їх на папері світло піщаного кольору. Буде у документа і належний захист, запевняють у ЦВК

 

Ось це зразок виборчого бюлетеня, затвердженого на засіданні ЦВК 8 березня. У ньому перелік прізвищ, імен та по-батькові усіх 39 кандидатів. Його розмір – 20 сантиметрів на 80, колір паперу буде піщаний. Саме його 31 березня отримають усі, хто прийде на виборчі дільниці аби проголосувати за кандидатуру майбутнього Президента України. Відмінністю цього бюлетеня є те, що у ньому квадратики для позначок надруковані зліва від прізвища, а самі прізвища стоять у алфіватному порядку. І зауважте, жодних порядкових номерів. Це, як кажуть, зроблене було навмисно аби кандидати не змогли використати їх у передвиборчій агітації. Аби не помилитися, виборцям треба бути досить уважними, адже у переліку кандидатів – двоє з прізвищем Тимошенко – Юлія та Юрій, та двоє – з прізвищем Шевченко Ігор та Олександр. Текст бюлетеня надрукований з однієї сторони на державній мові.

Бюлетень містить двокольоровий водяний знак та захисні волокна з використанням графічних антисканерних елементів, що виконані з використанням захисних флуоресцентних фарб та елементу, що втрачає колір після термічного впливу. На бюлетені буде зазначено номер виборчої дільниці, є печатка.

Задля здійснення контролю над виготовленням бюлетенів на держпідприємстві "Поліграфичічний комбінат" Украина", дотримання вимог щодо знищення печатних форм, технічних відходів, поліграфічного браку, погашення невикористаних бюлетенів, ЦВК створила комісію з представників кандидатів у Президенти. До її складу увійшли представники від 14 претендентів.

Усім учасникам виборчого процесу, а особливо членам комісій, треба звернути увагу на те, що 31 березня 2019 року (це день виборів) о третій годині ночі запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.