Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ В Мелітополі вшанували пам’ять спортсменів-волейболістів

В Мелітополі вшанували пам’ять спортсменів-волейболістів

15-го і 16-го березня на базі мелітопольської ДЮСШ №1 проходив 6-й відкритий турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, присвячений пам'яті спортсменів-волейболістів та тренерів, що пішли з життя. Нагадаємо, минулого року цей турнір-меморіал зібрав 14 найсильніших команд з різних міст України. Серед чоловічих команд переможцями стали випускники різних років мелітопольської ДЮСШ №1, 2-е і 3-є місця відповідно посіли ветерани з Бердянська і Мелітополя

Цього року у турнірі взяли участь 17 команд - 8 чоловічих і 9 жіночих. За підсумками змагань перемогу серед жінок у молодшій групі здобули представниці команди з Синельникова. Мелітопольська команда «Агат» завоювала срібло, а команда «Темп» з Дніпропетровської області бронзу. Команда ветеранів «Мелітопольська черешенька» виборола золото у категорії «45+», гості з Харкова у складі команди «Драйв» посіли 2-е місце, а волейболістки з Миколаєва стали третіми.

Лідерами серед чоловіків молодшої вікової групи стали вихованці ДЮСШ №1, а команди з Веселого і Якимівки відповідно зайняли 2-е і 3-е місце. Серед ветеранів волейболу перемогу здобули спортсмени з Дніпра, а перша і друга мелітопольські команди завоювали срібло і бронзу. 20-го березня на базі ДЮСШ №1 проходитиме відкритий чемпіонат Мелітополя серед юнацьких команд у складі гравців 2003-го року народження.