Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Кубок Південного регіону «Козацький край» виявив найсильніших

Кубок Південного регіону «Козацький край» виявив найсильніших

16-го березня на базі спортивного клубу Таврійського агротехнологічного університету пройшов перший відкритий Кубок Південного регіону за версією ВПА з жиму штанги лежачи «Козацький край». В змаганнях взяли участь 90 спортсменів. Чемпіонські титули виборювали найсильніші атлети - жінки та чоловіки різного віку з 12-ти областей України

Спортсмени продемонстрували відмінні результати та поставили велику кількість рекордів. Для багатьох з них цей турнір став підготовкою до змагань найвищого рівня. Слід зазначити, що серед учасників змагань були не тільки титуловані спортсмени, а й багато новачків. У становій тязі серед аматорів переміг мелітопольський спортсмен і тренер Олексій Олексієнко.

У абсолютній першості у «софт-екіпіровці» усі медалі завоювали також мелітопольці. Олександр Вареня здобув бронзу, Денис Ковальов став срібним призером, а Андрій Ломницький з результатом 340 кілограмів завоював золото. У двоборстві серед аматорів найкращий результат продемонстрував працівник Мелітопольської податкової інспекції Дмитро Богомаз. Організатори зазначили, що відмінні результати показали також команди з Маріуполя і Дніпра. Зараз спортсмени готуються до Кубку центрального регіону, який за цією ж версією ВПА проходитиме в Дніпрі на початку червня.