Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Вихованці СК "Winner" завоювали медалі на 3-х турнірах

Вихованці СК "Winner" завоювали медалі на 3-х турнірах

Вихованці спортивного клубу «Віннер» завоювали велику кількість медалей за підсумками трьох змагань. 2-го березня вони брали участь у чемпіонаті Запорізької області з кіокушин-карате у Запоріжжі. Призові місця розігрували 250 спортсменів з різних регіонів. Переможцями стали Ростислав Безверхній, Владислав Чорних і Дмитро Малахов. А Іван Тофт і Олексій Малахов здобули бронзу

5-го березня підопічні СК «Віннер» взяли участь у клубному чемпіонаті з загально-фізичної підготовки. Спортсмени змагалися у вмінні підтягуватися, віджиматися від підлоги, присідати, качати прес і стрибати через пояс. Найкращі результати продемонстрували Роман Литовський, Михайло Жмакін, Арсеній Глущенко, Владислав Карпич та Ростислав Безверхній.

16-го березня підопічні Євгена Виниченка змагалися на чемпіонаті України з кіокушин-карате. Там медалі виборювали 300 каратистів з 10-ти областей країни. Золото здобули Дмитро Рус та Ростислав Безверхній. Дмитро Малахов й Владислав Чорних стали срібними призерами, а Микита Шевченко отримав грамоту за зайняте 3-е місце. Всі призери та переможці були нагороджені кубками, медалями і грамотами.