Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських акробатів на чемпіонаті міста

Успіх мелітопольських акробатів на чемпіонаті міста

22-го і 23-го березня на базі ДЮСШ № 1 пройшов відкритий чемпіонат Мелітополя зі стрибків на акробатичній доріжці. Медалі розіграли близько 300 спортсменів з Мелітополя, Геничеська, Бердянська, Енергодара і Токмака. У перший день змагалися новачки, а наступного дня – досвідчені акробати, які виконували сальто вперед і назад, подвійні сальто та інші складні елементи

Спортсмени змагалися за першість в різних спортивних розрядах. Медалі розігрувалися серед майстрів спорту, кандидатів в майстри, спортсменів 1-го спортивного розряду, 1-го і 2-го юнацького розрядів, 2-го юнацького ускладненого розряду, 3-го юнацького ускладненого розряду за програмою «С», 3-го ускладненого юнацького розряду за програмою «G» і 3-го юнацького ускладненого розряду за програмою «А».

Переможцями стали Лада Гнутова, Ярослав Щапов, Іван Тарасенко, Марина Шевченко, Максим Красновид, Єлизавета Герасимова  та багато інших – всього 21 спортсмен. Також мелітопольці завоювали 20 срібних і 13 бронзових медалей. Призери і переможці отримали також грамоти і пам'ятні призи. До змагань їх підготували тренери Тетяна Чайка, Дарина Лесничая, Валерія Ніколаєва, Ігор Лосевичєв і старший тренер відділення спортивної гімнастики і акробатики ДЮСШ №1 Оксана Львова.