Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Сергій Мінько показав своє багатство

Сергій Мінько показав своє багатство

Мелітопольський міський голова-мільйонер, представник Блоку Петра Порошенка Сергій Мінько задекларував свої прибутки і майно. У електронній декларації за 2018 рік у мера можна побачити безліч того, що належить йому і чим він користується. Цікаво, що гривневою мільйонеркою раптом стала виявилася і його молода дружина Катерина, яку Сергій Мінько, як члена своєї родини, теж зазначив у фінансовому звіті

 

Що стосується об'єктів нерухомості, то міський голова задекларував 7 земельних ділянок загальною площею 170 тис метрів квадратних у селах Нове та Біленьке, які йому належать стовідсотково. Також він є частковим співвласником ще двох земельних ділянок у селі Біленьке. Продовжує дивувати у декларації Сергія Мінька аномально дешева квартира у Мелітополі площею майже 300 квадратних метрів ціною усього 5,5 тисяч доларів. Ще один вражаючий нюанс – виявляється, згідно цього електронного документу, у найбагатшого в області міського голови немає власного авто. Усі елітні іномарки на яких він роз’їжджає по Мелітополю – орендовані. Наприклад, «Мерседес» і «Лексус» чиновник позичив у своєї сестри Ірини Гришиної.

Нагадаємо, що минулий рік став знаковим для мера Мелітополя. Він у черговий раз одружився, провівши весільну подорож на Мальдівах. Відпочинок у цьому райському куточку коштує від декількох тисяч доларів і вище за двох. Між тим, чомусь поїздка на фешенебельний курорт не відображена в декларації Сергія Мінька.

Доречі про дружину міського голови. Молода мелітопольчанка у свої 20 років вже встигла позичити комусь 125 тисяч євро, що дорівнює 3 мільйони 375 тисяч гривень. Окрім цього, вона має  90 тисяч доларів та 165 тисяч гривень.

Чоловік же її, як і раніше, позичає третім особам такі суми грошей, які більшості його виборців і не снилися. Так,  Сергій Мінько дав в борг 275 тисяч доларів і 265 тисяч євро. Це означає, що йому ці гроші, які він дав у борг,  будуть повернуті без усіляких оподатковувань. Тобто мер не буде платити податок з цього виду доходу. А на руках у міського голови знаходиться, як він позначив в декларації, 835 тисяч гривень 150 тисяч доларів і 14 тисяч євро.

Ну і звичайно ж минулого року далеко не бідний мелітопольський міський голова примудрився збільшити собі зарплату майже в 2 рази. Виходячи з декларації, чиновник отримав 391 572 гривні зарплати. Тобто мер в середньому отримує 32 631 гривню на місяць. Якщо припустити, що Сергій Мінько працює без вихідних і відпусток, то виходить, що платники податків Мелітополя платять меру міста близько 1000 гривень на день.