Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських кікбоксерів

Успіх мелітопольських кікбоксерів

6-го квітня на базі будівельного центру профтехосвіти (колишнє ПТУ-24) пройшли відкритий чемпіонат Запорізької області з кікбоксингу ІСКА «Ринг-Стайл» і чемпіонат Мелітополя з кікбоксингу «дабл-пі-кей» «Татамі-Стайл». У змаганнях взяли участь 106 спортсменів, які представляли 6 клубів з Мелітополя – мелітопольського центру єдиноборств «Динамо», спортивного клубу «Вікінг», спортивного центру «Альфа», спортивного товариства «Спартак», спортивного клубу «Тофі» і Мелітопольського центру профтехосвіти, а також клубів з Запоріжжя, Енергодара, Вольнянська і Кривого Рогу

За підсумками проведених боїв 1-е командне місце завоювали вихованці мелітопольського спортивного клубу «Вікінг». Срібло і бронза в активі запорізького і енергодарського клубів  «Крос» та «Атака». Чемпіонами стали: у розділах «фул-контакт» і «К-1» у вазі до 26-ти кілограмів Ростислав Толовіков, у розділі «К-1» у вазі до 42-х кілограмів Даніл Балдурський, у «лайт-контакт» до 48-ми кілограмів Ілля Філоненко. Цих вихованців центру єдиноборств «Динамо» до змагань підготували Олександр і Володимир Ящуки.

Також золоті медалі завоювали вихованці спортклубу «Вікінг», яких тренує Олександр Кучерков. Золотими призерами стали: у розділі «К-1» у вазі до 28-ми кілограмів Марк Жовтобрюх, до 34-х кілограмів - Дамір Кудусов, до 38-ми кілограмів - Нікіта Макаренко, до 55-ти кілограмів Турал Баширов. Всі переможці були нагороджені медалями і грамотами.