Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Розвалити чи реконструювати?

Розвалити чи реконструювати?

В Семенівській громаді виник конфлікт. У голови місцевої сільради Андрія Єрмоленка з одного боку та сільчан з іншого виявилися різні погляди на те, як в подальшому розвивати дитячий спортивний комплекс у селі Тамбовка. І чи розвивати взагалі. Наша знімальна група слухала пояснення обох сторін

 

Дитячий спортивний комплекс у селі Тамбовка – унікальний для  Мелітопольского району. На його території розташоване сучасне футбольне поле, а також величезний басейн, який, щоправда, потребує реконструкції. Там постійно проводяться змагання з різних видів спорту, на які приїздять діти не тільки з навколишніх сіл, а й Мелітополя. До недавніх пір територія цього спортивно-оздоровчого об’єкту належала районної ради, була у її власності, але депутати передали її Семенівській громаді за умови, що комплекс буде розвиватися. І ось тут  виник конфлікт. Слід зазначити, що більшості споруд, наприклад, їдальні, спальному корпусу, тощо вже виповнилося більше ста років. Голова сільради Андрій Єрмоленко впевнений, що більш доцільно старі споруди розібрати і на їхньому місті збудувати щось сучасне. Але частина мешканців з цим не згодна. Люди впевнені: будівлі можна реконструювати і вони після цього служитимуть ще довгий час.

Андрій Єрмоленко у свою чергу наголошує, що його позиція підтверджується офіційними документами. Так, комісія з Запорізького інституту будівельних конструкції, яка була запрошена оцінити стан будівель, дала свій висновок про те, що вони знаходяться у аварійному стані. Тому й було вирішено розібрати споруду спального корпусу, а отримані будматеріали продати всім охочим, аби перекрити хоча б частково витрати бюджету, виділені на знесення будівлі.   

Між тим мешканці, у свою чергу, сумніваються навіть у правдивості обласної експертизи.

За їхніми словами, голова сільради хоче зруйнувати все на території комплексу, аби навмисно домогтися аварійного стану для усього комплексу і потім підібратися до головної мети – металевого басейну. Люди порахували: якщо його розібрати на метал, то можна отримати декілька мільйонів гривень. Андрій Єрмоленко це називає нісенітницею і каже, що металевий басейн залишиться, його лише дообладнають сучасною системою очищення води. До того ж на території комплексу будуть зведені ще декілька нових об’єктів – спальний корпус на 80 місць, адміністративна будівля і таке інше. От тільки грошей на це у сільради поки ще нема, але Андрій Єрмоленко впевнений, що зможе їх знайти.