Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Теплові мережі завершують своє існування?

Теплові мережі завершують своє існування?

Мелітопольська влада на чолі з представником Блоку Петра Порошенка, мером Сергієм Міньком провалила чергове завдання, яке їй необхідно було вирішити. Після неспроможності організувати в місті комунальний автопарк пасажирського транспорту, чиновники розписалися у безсиллі врятувати одне із стратегічних підприємств Мелітополя – ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»

 

ТОВ «Мелітопольські теплові мережі», схоже, доживає останні дні. У деяких місцевих ЗМІ з’явилася інформація про те, що співробітників підприємства звільняють, а його оголосять банкрутом. Цікаво, що заступник мера Іван Федоров на це відповів, мовляв, робота  у ТОВ сезонна, а тому влітку робітників там стільки не потрібно. Дивно чути, що чиновник порівнює комунальну сферу і близький його шефа черешневий бізнес за графіком роботи працівників. А ось щодо майбутнього підприємства заступник міського голови Федоров відповідав дуже ухильно – мовляв, зараз розглядаються різні варіанти фінансового оздоровлення теплового господарства міста. Нагадаємо місцевим можновладцям, що у 2016 році, коли вони звільняли тоді ще директора Тепломереж Костянтина Тюріна нібито за незадовільну роботу, останній висказав свою версію того, що відбувалося.

Мелітопольські чиновники між тим запевняли, що звільненням Костянтина Тюріна рятують підприємство. Головним рятувальником був призначений одіозний Олексій Козлов. Але цей кризис-менеджер не тільки не вивів ТОВ «Теплові мережі» з боргів, а навпаки, ще більше накопичив їх. Така сумна тенденція продовжувалася і при наступних керівниках, призначених на цю посаду мером та його командою. Зате вони отримували величезні зарплатні у збитковому підприємстві, а нинішній директор Олена Ялсукова, за чутками, ще й зробила у своєму кабінеті коштовний ремонт. Увесь цей час у комунального підприємства постійно забирали найбільш прибуткові об’єкти опалення, які віддавали приватним котельням. А ті, у свою чергу працювали під заступництвом найвищих виконкомівських можновладців. Невже слова Костянтина Тюріна, сказані ще у 2016 році, є дійсно пророцькими?!