Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських баскетболістів-аматорів у Запоріжжі

Успіх мелітопольських баскетболістів-аматорів у Запоріжжі

Підведено підсумки відкритого чемпіонату Запоріжжя з баскетболу серед аматорських команд сезону 2018-2019-го року. Нагадаємо, з жовтня по квітень у змаганнях брали участь 9 команд – одна мелітопольська і вісім запорізьких. За підсумками проведених ігор мелітопольські баскетболісти-аматори, яких до змагань підготував тренер Дмитро Косарєв, продемонстрували непогані результати і зайняли 4-е місце

 

Переможцями чемпіонату стали гравці запорізької команди ЗНТУ у складі баскетболістів першої ліги. 2-е і 3-е місця також посіли команди з Запоріжжя – ЗНУ і «Армада». У складі команди «Армада» грали колишні професійні баскетболісти. Серед мелітопольців визначили найкращих. Найкращим нападаючим став Ярослав Доля, захисником Євген Подзолков, а найкращим снайпером – Віталій Рощин.

Разом з дорослими відмінні результати на змаганнях різного рівня демонструють і вихованки відділення баскетболу ДЮСШ №3 – підопічні тренера Галини Гузь.

Зараз мелітопольська команда аматорів готується до чемпіонату Запоріжжя з баскетболу нового сезону 2019-2020-го року. Він також проходитиме у Запоріжжі протягом жовтня-квітня.