Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Поразки вихованців ФБК «Скала» на чемпіонаті України

Поразки вихованців ФБК «Скала» на чемпіонаті України

20-го і 21-го квітня у Києві проходила фінальна частина чемпіонату України з флорболу серед чоловічих та жіночих команд. У змаганнях брали участь 4 найсильніші команди флорбольних клубів країни. Серед них були вихованці мелітопольського клубу «Скала». І хоча мелітопольський клуб не зміг завоювати жодної медалі, той ігровий рівень, що продемонстрували команди, та морально-вольові якості гравців змушують тренерів вірити у швидке повернення мелітопольської «Скали» на вершину українського флорболу

 

У напівфіналі жіночого чемпіонату «Скала» поступилася львівському «Лембергу» з рахунком 2-3, а у матчі за 3-е місце зазнала прикрої поразки у додатковий час з київським «КФК» з рахунком 4-5.

Чоловіча команда «Скала» пробилася у фінал після перемоги над суперниками з Новояворівська Львівської області – командою «Янтар» з рахунком 11-10. А у фіналі мелітопольські флорболісти поступилися львівському «Лембергу» з рахунком 4-8.

Таким чином, жіноча команда завершила сезон на 4-му місці, а чоловіча - привезла додому срібний комплект нагород і вперше починатиме новий ігровий сезон вже у статусі віце-чемпіона України. Гравці команди «Скала» нападаючий Олександр і воротар Андрій Семенюки були визнані відповідно найкращими гравцем та голкіпером чемпіонату України.