Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Курорти Приазов’я потребують уваги

Курорти Приазов’я потребують уваги

Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку, які представляють інтереси мешканців Мелітополя та Мелітопольського району, відзвітували перед громадою про свою роботу за минулий рік. Окрім звіту, вони окреслили і плани на майбутнє. Один з проектів стосується розвитку курортної зони Приазовського узбережжя.

Приазовське узбережжя, а це 150 кілометрів берегової лінії,  – курорт всеукраїнського значення. Щоліта тут відпочивають мільйони туристів. Але, нажаль, влада не приділяє належної уваги розвитку ані самих курортів, ані їхньої інфраструктури. Про це на звіті перед громадою говорив заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Найперше, що потребує уваги,  - дороги.

 Єгор Семенков (заступник голови Запорізької обласної ради): «Давайте подивимось, дороги Запоріжжя – Василівка, Василівка – Запоріжжя, одні напливи. Там кінь не валявся. На дороги державного значення треба на ремонт 10 мільярдів гривень. І ці гроші реально знайти. На дофінансування ПриватБанку було спрямовано наших з вами грошей 155 мільярдів. Ось розділіть між областями».

 З метою забезпечити розвиток курортної зони депутати виступають з ініціативою підготувати проект Закону про розвиток туризму на Приазовському узбережжі.

 Єгор Семенков (заступник голови Запорізької обласної ради): «Те, що зараз робиться у Кирилівці, це кустарщина. Водогону і каналізації немає. Чиновники кажуть, що треба 200-300 мільйонів євро. А я спитав у експертів, вони кажуть, що досить 200 мільйонів гривень. Тобто там, де бюджет, знаходяться охочі вкрасти».

 Єгор Семенков зазначив, що розвиток курортів Приазовського узбережжя позитивно позначиться і на Мелітополі, який є транзитним містом. Тож, із збільшенням потоку туристів мелітопольці зможуть заробляти на продажі товарів та послуга.