Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Урок збагачення від чиновників?

Урок збагачення від чиновників?

Два місяці тому Мелітопольська місцева прокуратура і відділ поліції почали розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом розтрати та привласнення бюджетних коштів, вчинених за попередньою змовою групою осіб. Про це пише мелітопольське видання «Наше місто». Об'єктом злочинних посягань, за версією слідства, стали кошти, спрямовані на реконструкцію 23-й школи. Це саме та «школа майбутнього» на мільйон доларів, реконструкцією якої так опікувалися мер Сергій Мінько та його підлеглі.

Так, згідно з висновками правоохоронців, запорізьке ТОВ «Компанія Позитив» отримало підряд від відділу капітального будівництва Мелітопольського міськвиконкому без виграного тендеру - за шість днів до його проведення. Слідчі не виключають, що сума виплачених фірмі коштів на мільйони гривень перевищує вартість і будівельних матеріалів, і самих ремонтних робіт. Якщо провину чиновників і підприємця доведуть, їм загрожуватиме від трьох до восьми років в'язниці із забороною займати певні посади.

 За даними ЄДРПОУ, бенефіціаром ТОВ «Компанія Позитив» є Максим Гайдай, колишній директор запорізької компанії «Віконда». Засновником «Віконди» є Микола Білий, який раніше володів і підприємством «Компанія Позитив». У свою чергу Микола Білий - помічник народного депутата України від БПП «Солідарність» Ігоря Артюшенка, того самого чия приймальня, якщо вірити заступнику мера Мелітополя Івана Федорова, була розташована у ПК імені Шевченка, поряд з творчими колективами та гуртками.

 «Компанія Позитив» вже була об'єктом кримінальних розслідувань після масової заміни вікон у школах Енергодару. Як з’ясувалося, вікна, за даними слідства, не відповідали технічним вимогам і нормам, що завдало чималих збитків бюджету та держустановам.