Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Як мелітопольці Першотравень відзначили ...

Як мелітопольці Першотравень відзначили ...

За доброю традицією щороку у святковий вихідний день першого травня у міському парку культури та відпочинку імені Горького відкривається весняно-літній сезон. Ігрові заходи, ярмарки, концерти - все це було у програмі свята і цього року.

Перше травня - одне з улюблених народних свят. Сьогодні це - прекрасний привід у вихідний день зібратися сім'ями або дружною компанією і цікаво провести час. Цього року народні гуляння у міському парку почалися від самого ранку. Цьому сприяли тепла сонячна погода і відкриття весняно-літнього сезону. У парку гостей зустрічав фонтан, який відкрився після зимівлі. Навколо фонтану діти із задоволенням каталися на конях і поні. Працювало багато фотозон, на «Галявині казок» відкрилися нові артоб'єкти: місток з аркою і красиве серце. За традицією у цей день працювала виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Улюбленою фотозоною став ставок: його мешканці - лебеді, качки і черепахи вже обжилися після холодів і чинно плавали поверхнею води. На новій сцені у святковий день для дітей були організовані ігрові програми.

Також у центрі парку проходив розіграш призів від спонсорів та партнерів свята. За традицією першого травня починають роботу усі атракціони та дитячі майданчики. Щоб покататися на деяких з них, в цей день вишиковувалися довгі черги. Мелітопольці казали про те, що вони з чудовим настроєм прийшли у парк, вони бажали усім українцям миру й стабільності.

І у святковий день люди говорили про насущне: про те, що від нинішньої весни та літа чекають змін у владі і в країні на краще.

Ввечері першого травня у парку грав оркестр, проходив святковий концерт за участю молодіжних груп. Гуляння в улюбленому місці відпочинку тривали до пізнього вечора, адже для цього були створені всі умови - першого травня у парку почали свою роботу кафе та численні фаст-фуди.