Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Политика  \\ Мелітопольців запрошують на Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Грай, музико!»

Мелітопольців запрошують на Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Грай, музико!»

3-го і 4-го травня Мелітополь перетвориться на центр народної музики. У ці дні у нашому місті проходитиме Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Грай, музико!».

Всеукраїнський фестиваль-конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерностi «Грай, музико!» стартує третього травня. У цей день на базі Мелітопольського вищого училища культури пройдуть вокально- диригентські конкурсні прослуховування, майстер-класи та Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецький простір України». Четвертого травня відбудеться відкриття фестивалю на головній сцені міста в ПК імені Шевченка, початок о 9.30. Потім проходитимуть конкурсні прослуховування інструментального та фольклорного виконання. Гала-концерт та нагородження переможців відбудеться о 15.30 також у ПК імені Шевченка. Приєднатися до великого свята музичного мистецтва запрошуються усі бажаючі.