Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Підведено підсумки турніра пам’яті Анатолія Головіна

Підведено підсумки турніра пам’яті Анатолія Головіна

27-го квітня на базі ДЮСШ №1 пройшов традиційний турнір-меморіал з шахів, присвячений пам'яті начальника локомотивного депо і ветерана мелітопольського спорту Анатолія Головіна. Ця людина очолювала депо більше 20-ти років.

27-го квітня на базі ДЮСШ №1 пройшов традиційний турнір-меморіал з шахів, присвячений пам'яті начальника локомотивного депо і ветерана мелітопольського спорту Анатолія Головіна. Ця людина очолювала депо більше 20-ти років. Почесний громадянин Мелітополя Анатолій Головін свого часу активно захоплювався грою у шахи, був кандидатом у майстри спорту, а на чемпіонаті СРСР вийшов до 1/16-ї фіналу. Турнір-меморіал на згадку про цю чудову людину був організований за ініціативою локомотивного депо.

У турнірі брали участь 20 шахістів усіх рівнів. Вони грали 9 турів з швидких шахів з контролем часу по 3 хвилини на партію кожному учасникові, плюс за кожен хід відводилося по 2 секунди додаткового часу. Перше місце з результатом 8 очок з 9-ти можливих завоював випускник шахової школи Микола Шевцов. Тренер з шахів Юлія Єфремова з результатом 7,5 очок з 9-ти стала другою, а вихованець відділення шахів ДЮСШ №1 Дмитро Христовий - третім. Слід зазначити, що Дмитро є учасником першості області і України і має звання кандидата в майстри спорту.

Усі призери і переможці отримали  медалі і грамоти від міського управління молоді і спорту.