Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Золото і бронза атлетів-українців на чемпіонаті Європи

Золото і бронза атлетів-українців на чемпіонаті Європи

Дві українські команди здобули нагороди на чемпіонаті Європи з парного богатирського багатоборства. Видовищні змагання, відомі як «Богатирські ігри», 4-го травня зібрали на площі Перемоги найсильніших спортсменів з України, Молдови, Польщі, Литви, Чехії та Великобританії. Україну на парному чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства представляли три команди. До складу команди «Україна-1» увійшли харків’янин Андрій Ананьєв та мелітополець Валерій Газаєв. Команда «Україна-2» була представлена мелітопольцями Олександром Скрипченком і Ілльою Єрмаченком, а «Україна-3» Валентином Бурмістровим з Запоріжжя і Андрієм Осокіним з Івано-Франківська

 

На площі Перемоги зібралося багато глядачів. Вони підтримували учасників «Богатирських ігор» бурхливими оплесками. Спортсмени виконували кілька вправ, а саме – переносили на швидкість величезні колеса та кеги вагою по 100 кілограмів, колодязі, а також піднімали гирі вагою 90 кілограмів на найбільшу кількість разів. Крім того вони по черзі тягнули вантажівки.

Українські спортсмени порадували городян гарними результатами. Команда «Україна-1» у складі Валерія Газаєва та Андрія Ананьєва зайняла перше місце, а команда «Україна-2», яку представляли Олександр Скрипченко і Ілля Єрмаченко, стала бронзовим призером чемпіонату Європи.