Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Костянтинівці відзначили День пам’яті і примирення

У Костянтинівці відзначили День пам’яті і примирення

Сьогодні у Костянтинівці Мелітопольського району відбувся районний мітинг до Дня пам'яті і примирення. Усі, хто цього дня прийшов до нещодавно відремонтованого меморіалу, зі словами поваги і пошани звернулися до ветеранів війни, яких ,на превеликий жаль, залишилося небагато, і побажали їм міцного здоров’я та добра

 

Біля меморіалу солдату-визволителю зібралися районні і міські чиновники, представники сільрад району, депутати, школярі. Але головними гостями заходу були, звичайно, ветерани війни. Сивочолі, зі слабким здоров’ям вони все ж таки прийшли на районний мітинг аби знов повернутися у сорокові і згадати свою юність, яку скалічила війна. 

Гості заходу підкреслювали, що від Дня Перемоги нас відділяє більше 70-ти років, але з часом велич подвигу нашого народу лише посилюється. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Казали на мітингу про те, що й у наші дні солдати української армії з доблестю повторюють подвиг ветеранів і охороняють Україну на сході. До присутніх на заході зверталися ветерани. Серед них - бойовий льотчик, учасник бойових дій Володимир Капітонов, який брав участь у Параді Перемоги у 1945-му році. Він подякував усім, хто пам'ятає про ту жахливу війну, яка забрала мільйони життів і нагадав про подвиг нашого народу – і воїнів, і тих, хто залишався в тилу.

Нинішнє покоління вшановує пам'ять і тих, хто на полях битв проливав кров і зі зброєю в руках і боронив нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і тих, хто залишався у тилу. Адже саме ці люди ціною своїх життів дали зрозуміти, що загарбникам на нашій землі робити нічого і за це їм  низький уклін. Ветеранам війни учасники мітингу вручили живі квіти. Також букети були покладені до меморіалу герою-визволителю. Після мітингу усі бажаючі могли покуштувати солдатської каші і відвідати концерт.