Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Успіх мелітопольських акробатів на чемпіонаті Запорізької області

Успіх мелітопольських акробатів на чемпіонаті Запорізької області

10-го і 11-го травня на базі ДЮСШ № 1 пройшов відкритий кубок Запорізької області зі спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці. Медалі розіграли 115 спортсменів з 5-ти міст України. У перший день змагалися новачки, а наступного дня – досвідчені акробати, які виконували сальто вперед і назад, подвійні сальто та інші складні елементи

 

Спортсмени змагалися за першість в різних спортивних розрядах - від 3-го юнацького розряду до майстрів спорту. Хлопці та дівчата продемонстрували відмінні результати. Переможцями серед майстрів спорту, кандидатів у майстри, по 1-му спортивному, 2-му юнацькому і 3-му ускладненому розрядах  стали Лада Гнутова і Ярослав Щапов, Марина Шевченко, Іван Тарасенко, Юрій Павлюков, Єліна Тавальбех, Олеся Васіна, Аліна Романюта та багато інших – всього 15 спортсменів. Також мелітопольці завоювали 15 срібних і 10 бронзових медалей.

Призери і переможці отримали також грамоти і пам'ятні призи. До змагань їх підготували тренери Тетяна Чайка, Дарина Лесничая, Валерія Ніколаєва, Ігор Лосевичєв і старший тренер відділення спортивної гімнастики і акробатики ДЮСШ №1 Оксана Львова. Зараз хлопці і дівчата готуються до чемпіонату України, який проходитиме у Генічеську з 11-го по 14-е червня.