Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Безробітних не стає менше

Безробітних не стає менше

У Мелітополі зростає і кількість безробітних, і кількість вакансій. Як повідомляють у міськрайонному центрі зайнятості, наразі є потреба у службовцях та кваліфікованих робітниках

 

Протягом січня - квітня поточного року в базі данних центру зайнятості було зареєстровано близько 1700 вакансій, що майже на 7 % більше від минулорічного показника.  Станом на переш травня  вакансій в базі данних центру зайнятості 148 одиниць. Ситуація на ринку праці у Мелітополі та Мелітопольському районі характеризується попитом на службовців та кваліфікованих робітників, таких як : енергетик, інженер-технолог,  юрист, електрогазозварник,  водій, слюсар-ремонтник, тракторист, дорожній робітник, прибиральник територій, оператор верстатів з програмним керуванням, токар, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків та інші.

Протягом січня-квітня 2019 року перебувало на обліку міськрайонного центру зайнятості 2407 безробітних, що на 5 % більше від минулорічного показника. В загальній чисельності безробітних питома вага жінок складає 56 %,  молоді віком до 35 років – 31 % (744особи), людей старше 45 років – 49 %.

Чисельність  працевлаштованих за направленням служби зайнятості у січні-квітні 2019 року становить півтори тисячі  чоловік.

З метою подолання дисбалансу на ринку праці  служба зайнятості постійно співпрацює з роботодавцями та здійснює під їх потреби професійне навчання безробітних. Протягом першого кварталу  2019 року проходили профнавчання 95 осіб, з них працевлаштовано 88. Наразі на обліку центру зайнятості  перебуває 1154 безробітних, допомогу по безробіттю отримують 967 чол., середній розмір допомоги по безробіттю у березні становив 2515 грн.