Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі пройшло вшановування обдарованої молоді

У Мелітополі пройшло вшановування обдарованої молоді

15-го травня на головній сцені міста в ПК імені Шевченка вітали успішну та талановиту молодь Мелітополя. Загальноміське свято «Обдарованість-2019» зібрало кращих представників шкільних та позашкільних закладів, які досягли високих успіхів у інтелектуальних, спортивних, творчих та інших сферах

 

Традиційне свято на честь вшанування талановитої молоді Мелітополя цього року проходило під назвою «Дивосвіт талантів». Велика зала ПК ім.. Шевченка зібрала талановитих юнаків та дівчат, якими завжди славився наш Медовий край. Цього року більше двохсот юних мелітопольців були удостоєні почесного звання «Обдарованість-2019». Це ті діти, які гідно представляли наше місто на міських, обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах, у спортивних змаганнях, на творчих конкурсах та фестивалях. Анастасія Бичук - вихованка Малої Академії наук, неодноразова переможниця багатьох конкурсів, її фах – історія. Педагог Олексій Ширяєвський з гордістю розповідає про здобутки  однієї зі своїх найкращих учениць.

Привітати школярів з їх заслуженими перемогами прийшли вчителі, батьки та шкільні друзі. Під бурхливі оплески на сцену піднімалися переможці: нагородження проходило у декількох номінаціях. Були серед учасників свята і зовсім маленькі діти - дошкільнята та учні початкових класів, які роблять тільки перші кроки на шляху успіху в навчанні і творчості. Також на святі свої нагороди отримали «Зоряні команди» колективів шкіл, творчих ансамблів і спортивних команд. Окремо були відзначені педагоги, які вели весь цей рік дітей до перемог. Яскраву концертну програму городянам дарували творчі колективи нашого міста.