Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У ТДАТУ відзначили День вишиванки

У ТДАТУ відзначили День вишиванки

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Це одне із самобутніх свят, мета якого – популяризувати національні традиції. Яскраво відзначили День вишиванки у Таврійському агротехнологічному університеті

 

День вишиванки в Україні святкують не так давно – з 2006-го року. Це свято навмисне встановили у четвер,  будній день – щоб люди мали можливість одягти національне вбрання на роботу чи на навчання. У Таврійському державному агротехнологічному університеті до Дня вишиванки приурочили день української культури «Країна козацької волі і слави». І студенти, і викладачі, і ректор вишу прийшли цього дня у вишиванках. У дворі університету було встановлено кілька тематичних фотозон, де усі залюбки фотографувалися та робили селфі для соцмереж. Студентам розповіли про історію виникнення свята Дня вишиванки, та про сам вишитий  етнічний одяг, який з давніх часів був оберегом і про який складали і складають вірші. 

До Дня вишиванки у Таврійському агротехуніверситеті проходили тематичні виставки, танцювальний флешмоб, у студентському кафе усі охочі могли скуштувати українські смаколики.