Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Водопостачання без проблем? Водоканал отримав гроші на ремонти

Водопостачання без проблем? Водоканал отримав гроші на ремонти

Члени виконкому сьогодні провели своє чергове засідання. У День вишиванки жінки-чиновниці вдягли національний український одяг, підтримавши ідею свята. Засідання тривало 10 хвилин. За цей час було розглянуто 10 пакетів проектів рішень

 

Члени виконкому на чолі з мером Сергієм Міньком продовжують досить вільно розпоряджатися майном громади, а саме, квартирами, у інтересах своїх підлеглих. На засіданні виконкому ще дві квартири було виведено з переліку службових, вони додалися до тих семи, які рішенням членів виконкому два тижні тому, як власне, і прогнозувалося, стали приватною власністю підлеглих мера Мелітополя Сергія Мінька. Декількох мешканців міста рішеннями виконкому внесли у чергу на житло, але на фоні цих позачергово подарованих мером 9 квартир, прізвища цих осіб більше схожі на замилювання очей, аби продемонструвати, що влада таки піклується про мелітопольців, які стоять у черзі на житло. Нагадаємо, таких 3 тисячі осіб. Члени виконкому проголосували за внесення до позачергового, першочергового та загального списку 11 осіб, потрапила й нього і Катерина Кучіна, діяльність якої ще до недавна була пов’язана з Соціальним фондом, а зараз Катерина Кучина працює головним спеціалістом відділу забезпечення роботи міської ради. Отже, чиновники, як бачимо, не міняють правил своєї гри. А вчитися у них є у кого – Петро Порошенко так само на останніх годинах свого президентства шаленими темпами роздає звання та нагороди своїм колишнім підлеглим. Місто отримало з обласного резервного фонду 6 мільйонів гривень на реконструкцію систем водопостачання, аби мешканці Мелітополя не відчували щорічних проблем влітку.

 Яна Чабан (начальник фінансового управління): «УЖКГ отримує, ми виділяємо, 765 тисяч 770 гривень на першочергові заходи задля уникнення небезпечної ситуації з системами водопостачання на вул.. Інтеркультурній».

 Ця сума, як додала Яна Чабан, спів фінансування міста,  трохи більше 10%, на проведення робіт. Вони також будуть здійснені на вул. Петра Дорошенка та Беляєва. Члени виконкому також проголосували за скорочення штату тер центру з обслуговування одиноких та непрацездатних осіб на 9 одиниць та дозволили підняти розцінки на медичні послуги лікарні планового лікування, колишній залізничній.