Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Перемоги мелітопольських каратистів на відкритому кубку області

Перемоги мелітопольських каратистів на відкритому кубку області

12-го травня на базі Мелітопольської ДЮСШ №3 відбувся відкритий кубок Запорізької області з карате. У цьому чемпіонаті брали участь близько найсильніші спортсмени з Мелітополя, Запоріжжя, Дніпра і Донецької області. Боротьбу за нагороди вели і вихованці мелітопольських клубів. Наші каратисти гідно билися за звання «кращих» в різних розділах

В результаті впертої боротьби, наші спортсмени показали непогані результати. За підсумками змагань 5-е загальнокомандне місце зайняла команда клубу «Шидай» (тренери Олексій Галактіонов і Олена Богоявленська). Спортсмени завоювали 7 золотих, 10 срібних і 14 бронзових медалей.

Команда клубу «Прайд» під керівництвом Антона Семченка посіла 6-е місце з призовим активом 5 золотих, 5 срібних і 5 бронзових медалей. А команда клубу «Дарсай», яку підготував Костянтин Штепа, стала сьомою. Вихованці клубу зайняли 2 перших місця, одне друге і 6 третіх. На цих вихідних спортсмени поїдут у Київ, де проходитиме міжнародний турнір під назвою «Київоопіль».