Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських боксерів на турнірі-меморіалі

Успіх мелітопольських боксерів на турнірі-меморіалі

З 17-го по 19-е травня в Мелітополі проходив 12-й традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам'яті майстрів спорту СРСР, тренерів мелітопольської школи боксу Валентина Хатіна і Генадія Ушакова. У змаганнях брали участь найкращі команди з багатьох міст України. Всього медалі розігрували більше 70-ти спортсменів, які виступали у трьох вікових категоріях - 2003-2004 -й, 2005-2006-й і 2007-2008-й роки народження. Честь Мелітополя захищали вихованці відділення боксу ДЮСШ №1

 

Мелітопольські боксери продемонстрували відмінні результати.Першими у своїх вікових і вагових категоріях стали Рустем Алоєв, Данило Лось, Данило і Ярослав Целікови, Максим Каширін, Денис Паршин, Айдер Абдураїмов, Денис Афанасьєв, Кирило Стецюк та Євген Сенін. Срібло завоювали Роман Варданян та Артур Септаров.

До змагань мелітопольських боксерів підготували Сергій Онищенко, Андрій Обухов і Михайло Сербаєв. Спортсмени і їх тренери висловлюють подяку колишньому випускнику мелітопольської школи боксу, вихованцю тренера Андрія Обухова Віктору Давиденку, який надав фінансову підтримку на проведення турніру-меморіалу.