Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Підсумки чемпіонату України з бігу

Підсумки чемпіонату України з бігу

25-го травня уперше в Мелітополі на стадіоні «Спартак» ім..О.Олексенка пройшов чемпіонат України з бігу. Медалі розігрували найсильніші спортсмени країни

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи і світу з бігу на 1500 метрів, учасник Олімпійських ігор у містах Сідней, Афіни і Пекін Іван Гешко відбирав учасників чемпіонату Європи, який проводитиметься у Лондоні на початку липня. Путівки на нього здобули четверо бігунів, які першими перетнули фінішну пряму. У змаганнях взяли участь 60 легкоатлетів з 12-ти областей. Вони долали дистанцію 10 кілометрів. Серед дівчат, які бігли першими, перемогу здобула спортсменка з Київської області - Дарина Михайлова. Була серед учасників змагань і мешканка Мелітополя Вікторія Хапіліна, яка представляла Донецьку область. Вона фінішувала  шостою. Серед чоловіків перемогу отримав Богдан-Іван Городиський.