Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Свято для дітей

Свято для дітей

Минулої суботи, 1-го червня, відзначався міжнародний день захисту дітей. У Мелітополі до цієї дати відбулася ціла низка розважальних заходів. Святкували не тільки у центрі, а й у віддалених районах. На вулиці Бориса Михайлова дитяче свято організували депутати від Опозиційного блоку

Вулиця Бориса Михайлова, колишня Комінтерна, розташована у районі Північного переїзду. Тут мешкає чимало дітей, а ось місць для проведення дозвілля небагато. Минулого року з проханням обладнати на вулиці ігровий майданчик батьки дітей звернулися до свого депутата міської ради Олени Трошиної, вона у свою чергу передала запит депутатові обласної ради Олегу Буряку,  він виділив кошти зі свого депутатського фонду і вересні минулого року майданчик на вулиці Бориса Михайлова був встановлений. До дня захисту дітей депутати організували для маленьких мешканців цього віддаленого району міста справжнє свято.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Я батько трьох дітей, діти – це найсвітліше у житті. Бажаю усім батькам здоров’я».

 Олена Трошина (депутат Мелітопольської міської ради (Опозиційний блок): «Цей день – нагадування дорослим, що дітей треба захищати».

 У дітей, які прийшли на свято, настрій був пречудовий, бо тільки-но розпочалися канікули, попереду усе літо, тож на майданчику вони будуть гратися частіше.

 Після веселих ігр та танців з аніматорами, усі діти отримали від депутатів солодкі подарунки.