Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Бажання відпочити є, а можливості - нема

Бажання відпочити є, а можливості - нема

На календарі - перші дні літа, а це означає, що люди вже планують, де провести відпустку і куди можна відправити дітей оздоровитися на літніх канікулах. Бажання є, а от можливостей вистачає не усім. Наша знімальна група вирішила з'ясувати, де планують відпочити мелітопольці цього літа

 

Довгоочікуване літо - це прекрасна можливість відпочити від трудових буднів, оздоровитися на морському узбережжі, помандрувати і зарядитися позитивними емоціями. Але, як виявляється, не для всіх  українців. Низькі зарплати і пенсії не дозволяють не те, щоб з'їздити за кордон, але навіть і оздоровитися на узбережжі Азовського моря в прямій близькості від Мелітополя. За словами людей, навпаки влітку вони намагаються заробити гроші на сезонних роботах в садах і полях, про відпочинок залишається тільки мріяти.

Що стосується літніх оздоровчих таборів, то відправити дитину на море зараз - досить дороге задоволення. Вартість путівки - кілька тисяч гривень. Тому в Мелітополі повність заповнені пришкільні табори: ціна такого відпочинку набагато нижче, діти цілий день під наглядом, поки батьки  на роботі. Ось і виходить, що мелітопольці можуть собі дозволити лише одноденні поїздки на море, тому що решту часу їм треба заробляти гроші.