Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутат облради Олег Буряк відвідав школу-інтернат

Депутат облради Олег Буряк відвідав школу-інтернат

Депутати Запорізької обласної ради від Опоблоку влітку не припиняють своєї роботи. Олег Буряк, що представляє у облраді Мелітополь та район, проводить ознайомчі зустрічі з керівниками освітніх та соціальних закладів, що фінансуються з обласного бюджету. Черговим об’єктом, який він відвідав, стала Терпінівська школа-інтернат

 

Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат - комунальний заклад обласного підпорядкування. У різні періоди тут навчаються від 30 до 50 дітей різного віку з п’яти районів області - Мелітопольського, Веселівського, Приазовського, Якимівського та Михайлівського. Учні школи-інтернату, як і в усіх подібних закладах, вчаться за спощенною програмою, займаються з логопедом та дефектологом, у школі працюють класи педагогічної корекції. Педагогічний колектив складається з професіоналів своєї справи, які мають чималий досвід роботи, навчання та спілкування з дітьми, що мають вади розвитку. Директор спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Марина Шевчик поспілкувалася з Олегом Буряком, організувала екскурсію закладом для депутата Запорізької обласної ради. Вони відвідали класні кімнати, зони для відпочинку, тренажерну залу, Олег Буряк поспілкувався з колективом педагогів.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Навчальний заклад мені сподобався. Колектив у темі, зацікавлений у роботі. Цей заклад непростий, діти навчаються , що мають розумові вади. Треба говорити про реабілітацію таких дітей. А ще мене зацікавило те, як педагоги адаптуються після такої роботи, адже навантаження дуже сильне. Це складна праця і недооцінена державою».

 За підсумками зустрічі він зазначив, що претензій до роботи закладу у нього немає, як і до директора Марини Шевчик. До речі, подібні візити до закладів обласного підпорядкування іще пов’язані з тим, що у багатьох директорів закінчуються контракти. І чи продовжувати чи їх залежатиме від ефективності роботи та результатів господарської діяльності. Ще один фактор – за підсумками півріччя обласний бюджет завжди коректується, а отже, за ініціативи депутатів може зявитися можливість додати фінансування на подібні об’єкти.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Я задоволений, бесіда вийшла конструктивна, є бачення того, як треба діяти. До 2020 року, якщо усе складеться і ми ждопрацюєхмо, можна скласти проект і допомогти з фінансуванням. І від закладу буде залежати як швидко він освоїть кошти».

 Олег Буряк порекомендував Марині Шевчик скласти конкретний, покроковий план розвитку школи-інтернату та використання бюджетних коштів, їхнього спрямування на ремонти, оснащення, тощо. Депутат мають можливості такі потреби профінансувати.