Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В установі виконання покарань створено умови для ресоціалізації засуджених

В установі виконання покарань створено умови для ресоціалізації засуджених

Минулої п’ятниці, 7-го червня, співробітники Мелітопольської установи виконання покарань ділилися досвідом роботи зі своїми колегами. На базі установи були проведені навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

 

Мелітотопольська установа виконання покарань №144 – колишня виховна колонія, її було реорганізовано у 2016-му році.  Якщо раніше тут відбували покарання тільки неповнолітні дівчата, то зараз  в установі створено три сектори – єдиний в Україні сектор для тримання  неповнолітніх дівчат, сектор тримання жінок, засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості, тяжкі та особливо тяжкі злочини,  а також сектор для вперше засуджених жінок, які раніше працювали у суді, органах прокуратури, юстиції та правоохоронних органах. В установі створено усі умови для того, щоб засуджені, відбуваючи покарання, мали можливість для роботи, комфортного побуту,  корекції психологічного стану та ресоціалізації у суспільство. 7-го червня у Мелітопольській установі виконання покарань були проведені навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління. На них був присутній начальник Південно-Східного управління  з  питань виконання кримінальних покарань та пробації полковник внутрішньої служби Костянтин Невєров та керівництво установ виконання покарань.  У супроводі начальника установи Світлани Рулєвської гості ознайомилися з умовами, у яких перебувають засуджені, а також з умовами, створеними для персоналу установи. Учасники зборів оглянули спальні приміщення, кімнати прийому їжі, побували у їдальні, відвідали швейну майстерню, де засуджені працюють, а також відвідали храм на честь Ікони Пресвятої Богородиці «Пом`ягшення злих сердець».

протоієрей Геннадій (настоятель храму): «Тут дівчата мають можливість помолитися. Попросити Бога пробачити їхні гріхи».

Також гості подивилися відремонтовані кімнату короткострокових побачень, кімнату прийому їжі молодших інспекторів, роздягальню для молодших інспекторів та інші приміщення. Підбиваючи підсумки зборів,  Костянтин Невєров відзначив великий внесок  колективу установи в організацію роботи і створення усіх умов для ресоціалізації засуджених.  

 Костянтин Невєров (начальник Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань): «Дуже добре організована робота. Є взаємодія з місцевою владою. 250 тисяч було виділено на ремонт, усім дякую».

Начальник Мелітопольської установи виконання покарань Світлана Рулевська подякувала гостям за високу оцінку якості роботи, а колективу установи подякувала за небайдуже ставлення до роботи та  відданість справі.