Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Охайне поросятко»: в Мелітополі показали спектакль для дітей літніх таборів

«Охайне поросятко»: в Мелітополі показали спектакль для дітей літніх таборів

Сезон відпочинку в літніх таборах у самому розпалі. Щоб зробити програму дитячих канікул цікавою та різноманітною, в Мелітополі організовують різні заходи. Одинадцятого червня для маленьких мелітопольців на сцені ПК імені Шевченка відбувся музичний спектакль

 

«Охайне поросятко» - під такою назвою одинадцятого червня на головній сцені міста в ПК імені Шевченка пройшла вистава для відпочиваючих літніх таборів Мелітополя і району. Спектакль підготували артисти відразу трьох театрів: «Время», «Колесо» та «Карман». Режисером вистави виступила Тетяна Терьохіна. Яскраві музичні сцени глядачам дарували танцюристи колективу сучасного танцю «Гілея-денс».

Яскраві декорації, красиві костюми, цікава гра акторів і веселий музичний супровід не залишили байдужими маленьких глядачів.

У червні в дитячих пришкільних таборах та таборах позашкільних установ Мелітополя і району відпочивають сотні дітей. За їх словами, час на канікулах вони проводять дуже цікаво.

Добру музичну казку «Охайне поросятко» відпочиваючі дивилися з великим задоволенням, діти хором відповідали на питання і дарували артистам бурхливі оплески.