Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Школярі Запорізької області «відкривали Україну»

Школярі Запорізької області «відкривали Україну»

Минулої суботи, 8-го червня, відбулася одна з головних освітніх подій регіону – півфінал конкурсу «Відкривай Україну» у Запорізькій області. Його учасники - учні шкіл зі всієї області презентували і захищали свої соціальні проекти та боролися за місце у фіналі конкурсу

 

«Відкривай Україну» - це освітній проект для ініціативних школярів, які готові змінювати свою країну на краще. Суть проекту полягає у тому, що діти на першому етапі вчаться створювати команди та  розробляють проекти для розв’язання проблем своїх шкіл, на другому етапі діти вивчають проблематику своїх населених пунктів та пропонують проекти міського чи сільського рівня, на третьому етапі  визначаються регіональні переможці, а на четвертому – обирають найкращі соціальні проекти всеукраїнського рівня. Кращих учасників проекту «Відкривай Україну» у Запорізькій області обирали 8-го червня, півфінал конкурсу проходив у Мелітополі, на базі Таврійського державного агротехнологічного університету.

 Володимир Кюрчев (ректор ТДАТУ): «З 2015-го року цей проект, 130 тисяч школярів взяли участь з 200-от міст України. Цей прекрасний проект став платформою для школярів, які готові до реалізації ідей».

 У півфіналі конкурсу «Відкривай Україну» взяли участь 27 шкільних команд із міст та сіл Запорізької області. Усі вони на сцені презентували свої проекти, які, в основному, були спрямовані на покращення екології, благоустрій, створення дитячих майданчиків та місць відпочинку для молоді. За рішенням журі, третє місце у обласному етапі конкурсі посіла команда  Мелітопольської школи №14, яка запропонувала проект створення дошки комунікацій. Друге місце посіла команда Мелітопольського НВК №16, учасники якої власноруч облаштували місце для відпочинку у сквері на мікрорайоні. А перше місце дісталося команді школи із Малої Білозерки, яка розробила герб свого населеного пункту. На фінал конкурсу «Відкривай Україну» до Києва поїдуть дві команди – 1 та 2 місце. Усі команди-учасниці  отримали подарунки  від організаторів та партнерів конкурсу.