Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Нагрітися» на теплі

«Нагрітися» на теплі

У вчорашньому випуску програми «Регіон» ми розповідали про таємні збори, які проводило керівництво ТОВ «Тепло-Мелітополь» зі старшими по будинках щодо підвищення розміру абонплати. Нашу знімальну групу всередину не пустили. Керівництво, яке збирає чималі гроші з тисячів споживачів, навіть викликало охоронну фірму аби виставити за двері наших журналістів, позбавивши таким чином пересічних мелітопольців можливості або навіть права через телебачення почути бодай якісь пояснення. Аж ось сьогодні ми отримали аматорське відео з цих закритих зборів

 

Отже, днями мелітопольці отримали по дві платіжки від постачальників тепла за травень – збанкрутілого ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» і нового підприємства, створеного мером Сергієм Міньком та його заступником Іваном Федоровим під назвою «Тепло-Мелітополь». Мало того, що городянам пропонують двічі оплатити послугу, так ще й в платіжках останнього підприємства сума абонплати зазначена майже космічна, вона перевищує аналогічні суми за попередній місяць більш ніж вдвічі. Тобто, дітище міського голови  та його заступника, ТОВ «Тепло-Мелітополь», іще нічого корисного для міста не зробило, а вже вимагає від споживачів чималі кошти. На зборах зі старшими по будинках тепловики нічого конкретно не пояснювали, лише поставили людей перед фактом. Це мелітопольців, звичайно, розлютило, люди дали зрозуміти керівництву підприємства, що не платити за квитанціями не будуть.

Цікаво, що свої послуги новостворене підприємство намагається нав’язати мелітопольцям без укладення з ними угоди про це. Документ був оприлюднений на сайті підприємства, там було надруковано і запрошення для укладання договорів. Але. Хто з пересічних мелітопольців заходив на офіційний сайт теплових мереж. Певно, що мало хто. А цього і домагалися у ТОВ «Тепло-мелітополь». Зараз його керівники кажуть про те, що після місяця з момента оприлюднення оголошення договори укладені ніби то автоматично. Про те, що з’явився новий постачальник тепла, людей також сповістили оголошенням. Але з юридичної точки зору це не правильно, тим більше що ніхто не збирається таким же чином автоматично переводити невикористані гроші мелітопольців, що отримують субсидії і мають переплату за послуги старого підприємства «Мелітопольські теплові мережі» на оплату послуг тепер вже «Тепло-Мелітополь». Старші по будинках чітко дали зрозуміти, хто стоїть за цією аферою зі створенням нового підприємства і його грабіжницькими тарифами.

Якщо ситуація не буде врегульована, то мелітопольці готові вийти на тарифний майдан. І тоді меру міста Сергію Міньку доведеться думати не про вибори, якщо він і досі на щось сподівається, а про те, як уникнути народного гніву.