Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Нариси з історії міста Мелітополя 1814-1917»: у Мелітополі презентували другу частину книги М. Крилова

«Нариси з історії міста Мелітополя 1814-1917»: у Мелітополі презентували другу частину книги М. Крилова

Мелітопольські краєзнавці продовжують публікувати цікаві факти з історії нашого краю. 11-го червня в бібліотеці імені Лермонтова пройшла презентація монографії Миколи Крилова «Нариси з історії міста Мелітополя 1814-1917 років»

 

Микола Крилов - мелітопольський краєзнавець, кандидат географічних наук, доцент, основна область його наукових інтересів - історичне краєзнавство. Микола Володимирович є автором численних наукових, науково-популярних статей і книг, нагороджений орденом «За вагомий внесок у розвиток міста Мелітополя». У 2008 році вийшло перше видання Миколи Крилова під назвою «Очерки по истории города Мелитополя 1814-1917 годов». У монографії на основі архівних та опублікованих джерел, а також періодичної преси, автор розглянув питання виникнення міста Мелітополя і його соціально-економічного розвитку з 1814 по 1917 років. І ось через роки вийшло в світ друге видання книги.

Микола Крилов (краєзнавець) «Значительно увеличен объём источников, во второй книге их – 1787…»

 Книга охоплює всі сторони міського життя тих років: сільське господарство, ремесла і промисловість, транспорт, зв'язок, освіта, медицина, культура тощо. Після видання першої книги, за словами Миколи Володимировича, почали відкриватися цікаві факти, з'явилися нові джерела, доповнилися події, тому інформації набралося на друге видання.

 Микола Крилов (краєзнавець) « Я работал в архивах, библиотеках…»

 У другій частині книги також значно збільшено кількість матеріалів з садівництва, є таблиці зі списками селян середини дев'ятнадцятого століття, перші читачі вже знайшли своїх предків по прізвищах. На презентацію книги в центральну бібліотеку прийшли місцеві краєзнавці і друзі автора. В читальному залі відвідувачі можуть познайомитися з книжковою виставкою під назвою «Хранитель історії»: на ній представлені книги і статті, написані самим винуватцем торжества і в співавторстві з іншими краєзнавцями. Книга Миколи Крилова вийшла накладом триста екземплярів. Видання розраховане на широке коло читачів: істориків, географів, краєзнавців, працівників держустанов, викладачів і всіх, хто цікавиться історією міста Мелітополя.