Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Мелітополець Гор Оганесян здобув бронзу на Європейських іграх

Мелітополець Гор Оганесян здобув бронзу на Європейських іграх

Підопічний мелітопольського тренера з вільної боротьби Валентина Русанова, вихованець спортивного клубу «Мелітополь» Гор Оганесян здобув бронзу на Других Європейських іграх, що проходили у Білорусі з 21-го по 30-е червня. Мелітопольський спортсмен виступав у змаганнях з вільної боротьби у своїй ваговій категорії до 65-ти кілограмів. У сутичці за 3-е місце Гор Оганесян впевнено переміг Володимира Франгуляна з Вірменії з рахунком 8-2

Слід зазначити, що ці змагання є частиною кваліфікації спортсменів на Олімпійські игры-2020 у Токіо. Українська асоціація спортивної боротьби на своїй сторінці у соціальній мережі привітала призера і його тренера Валентина Русанова. Нагадаємо, цей борець неодноразово був призером і переможцем чемпіонатів різного рівня, але перемогою у Мінську може пишатися не лише Гор і його тренер, але й вся наша країна. Загалом до 30-го червня в Мінську спортсмени розіграли 200 комплектів нагород з 15-ти видів спорту. За підсумками заключного дня змагань лідерами медального заліку стали росіяни. Білоруси стали другими, а українці завоювали 51 медаль і стали третіми.