Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Підпалили газетний кіоск

Підпалили газетний кіоск

Підпал з політичним підтекстом. Сьогодні вночі на проспекті Богдана Хмельницького горів кіоск ТОВ «Преса», який входить до холдингу МВ. Пожежа виникла внаслідок пошкодження невідомими ролетів. Всередині МАФа опинилося джерело вогню. Керівник холдінгу Михайло Кумок пов’язує це з передвиборчою кампанією і, навіть, робить припущення щодо замовника злочину. Ним, на думку, Кумока, може бути або міський голова Сергій Мінько, або хтось з його найближчого оточення

 

Вночі на проспекті Богдана Хмельницького, навпроти торгівельного центру «Пасаж», вогнем був пошкоджений кіоск «Преса». Зовнішні пошкодження цього МАФу (відігнуті ролети) вказують на те, що тут мав місто підпал.  Так вважає керівник холдінгу МВ Михайло Кумок, який у своєму інтерв’ю сайту МВ зазначив причину, через яку хтось підпалив кіоск, виконавця злочину та замовника. Отже, за словами Михайла Кумока, нещодавно до нього зверталися особи, близькі до мера Сергія Мінька (зазначається його заступник Іван Федоров), які хотіли скористатися газетами холдингу задля для публікації чорного піару проти політичних опонентів  мера (тут потрібно розуміти, що скоріш за все проти народного депутата України Євгена Балицького). Але Михайло Кумок відмовився грати у ці брудні політичні ігри, що, вочевидь, не сподобалося виконкомівським чиновникам. До того ж на сторінках МВ з’явилося стаття з ще одним кандидатом у народні депутати, який розклав по поличках усі сумнівні досягнення Сергія Мінька на посаді мера. До речі, про усі подібні факти майже щодня розповідають і наші журналісти також, а отже, особливо нового там нічого немає. Це і політична нерозбірливість Сергія Мінька, і так звані «відкати» на ремонтах доріг, шкіл та інших об’єктах інфраструктури, і збагачення мера та його оточення. Михайло Кумок вважає, що все це у сукупності і спричинило підпал. Виконавцями заказу медіа керівник назвав членів відомої у місті злочинної групи Тучі.

Сам Сергій Мінько, звісно, усі звинувачення відкидає, але дуже дивно те, що цей злочин він назвав ледь не дитячими пустощами якихось молодих осіб. Тобто замість того, аби різко засудити факт підпалу, мер, виходячи з його слів, не бачить у цьому нічого страшного.

У Мелітопольському відділі поліції повідомили, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 194 Кримінального Кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна). Тривають слідчо-оперативні дії, спрямовані на встановлення осіб, причетних до злочину.