Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Дорога життя на вулиці Пасова

Дорога життя на вулиці Пасова

В той час, як у центрі міста проводяться масштабні роботи - ремонтуються дороги, викладаються плиткою тротуари і міняються бордюри і на це витрачаються мільйони бюджетних гривень, на периферії мешканці приватного калічаться на розбитих вулицях. Ось, наприклад, на вулиці Пасова дороги не існує, є напрямок, що веде в нижню частину Мелітополя. Місцеві мешканці взагалі не пам’ятають, щоб сюди хоча б раз навідалися комунальні служби

 

Численні ями і вибоїни вулиці Пасова – річ звичайна. Люди звикли до того, що їх неможна ані об'їхати, ані обійти.  Оскільки ця вулиця під нахилом, дощова вода на ній не затримується, а стрімко тече до низу міста. Силою води, ями, що існують, кожного разу вимиваються іще більше, деякі зараз сягають 30,40, а подекуди 50 сантиметрів. Мешканці будинків кажуть, що до них відмовляються їздити і машини екстрених служб, і таксі.  Бувало таке, що лікарям «швидкої» доводилося залишати автомобілі на вулиці Монастирській і пішки спускатися вулицею до пацієнтів. Пересуватися такими дорогами небезпечно, адже можна серйозно травмуватися чи навіть покалічитися. Городяни обурені, що ремонтом дороги ніхто не займається, до цього ще слід додати «забуті» розриття деяких комунальних підприємств – таких, наприклад, як «Мелітопольгаз» і «Водоканал».  Це усе до глибини душі обурює жителів цього району міста.

Про проблеми жителів вулиці Пасова і інших в нижній частині міста в районі нижнього майданчика Моторного заводу вже було сказано та написано багато. Численні критичні статті в місцевих ЗМІ, репортажі журналістів центральних каналів про бездіяльність місцевої влади жодним чином не впливають на міських чиновників, яким більш вигідно піаритися на роботах у центрі міста, які усі бачать. А такі вулиці, як Пасова, їм не цікаві, а отже, і гроші на їх ремонт влада виділяти не поспішає.

Мелітопольці кажуть, що неодноразово зверталися до комунальників і зокрема до мера з проханням відремонтувати дорогу на цій ділянці. Проте, жодних робіт проведено так і не було. Біля декількох дворів люди самі почали закидати ями цеглою і відходами будівельних матеріалів, щоб під час дощів можна було б хоча б проїхати. При цьому, Сергій Минько зі своєю командою продовжує розповідати про те, скільки добрих справ за бюджетні гроші зроблені на центральних вулицях Мелітополя.