Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Урожайність і тваринництво в Мелітопольському районі

Урожайність і тваринництво в Мелітопольському районі

У Мелітопольському районі повним ходом йде збирання врожаю. 60 відсотків ранніх зернових вже скошено з полів. Також підведені підсумки у галузі тваринництва за перший місяць літа

 

Станом на перше липня в Мелітопольському районі сільськогосподарські підприємства реалізували 576 тон м'яса тварин, молока вироблено – 1 085 тон. Поголів'я великої рогатої худоби становить 2 283 голови, також налічується 5 460 свиней, 1 630 овець, 74 260 одиниць птиці. На сьогодні в районі діє три підприємства та одне фермерське господарство з розведення і утримання поголів'я великої рогатої худоби молочного напрямку.

У Мелітопольському районі зібрали близько шістдесяти відсотків ранніх зернових. Станом на восьме липня скошено 23,4 тисяч гектарів ранніх зернових, що становить 58 відсотків загальної площі. Намолочено близько дев'яноста тисяч тон, середня врожайність на 20 відсотків вище минулорічніх показників. У полях працює 98 зернозбиральних комбайнів, у тому числі 9 залучених. Також в районі підвели підсумки другої п'ятиденки зі збору врожаю на приз Героя соціалістичної праці Івана Зорі. Переможцем у районному змаганні у другій п’ятиденці визначено колектив комбайнового екіпажу ТОВ «Агрофірма Степове». Переможцям-трудівникам були вручені перехідний приз, медалі та грамоти.