Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Наші гандболісти підкорили Німеччину та Швецію

Наші гандболісти підкорили Німеччину та Швецію

Мелітопольські гандболісти ДЮСШ №3 повернулися з найпрестижніших змагань світу, які проходили у містах Любек (Німеччина) та Гетеборг (Швеція). Представники гандбольно команди ДЮСШ №3 та тренер Руслан Ібрагімов поділилися з нашими журналістами своїми враженнями від участі у змаганнях і розповіли про плани на майбутнє

 

Найбільший гандбольний фестиваль «Хендбол-дейз-Любек», що проходив у Німеччині з 27-го по 30-е червня, зібрав цього року понад вісімсот найсильніших команд з 16-ти країн світу. Україну на цих змаганнях вперше представляли вихованці тренера Руслана Ібрагімова з мелітопольської ДЮСШ №3. Це були 15 хлопців і одна дівчина. Наша команда серед 46-ти інших у своїй підгрупі зіграла 6 матчів – 5 з них виграла і один зіграла внічию. Спортсмени потрапили у одну чверть фіналу, де у напруженій боротьбі програли шведам 2 м’ячі і за підсумками зайняли з 5-го по 8-е місце.

Турнір «Партиле Кап» вважається неофіційним молодіжним чемпіонатом світу і найбільшим світовим турніром серед юнацьких команд. Ці масові змагання об'єднують молодих перспективних гандболістів вже впродовж 50-ти років. Цього року в місті Гетеборг у Швеції він зібрав 1 388 команд з 52-х країн світу, а це більш ніж 20 тисяч спортсменів у вікових категоріях від 10-ти років і до 21-го. Мелітопольські гандболісти, вихованці ДЮСШ №3, вже вдесяте брали участь у цих змаганнях. Команда під керівництвом Руслана Ібрагімова була єдиною, що представляла Україну. У своїй віковій групі серед гравців 2008-го року народження хлопці увійшли у 16-ку найсильніших гандбольних команд світу.

Мелітопольські гандболісти 4 гри виграли, одну, з єгиптянами, зіграли внічию, розділивши з ними 1-2-е місце, увійшли у одну вісімку фіналу і програли суперникам з Данії. У Гетеборзі мелітопольці познайомилися з гравцями з багатьох країн світу, поділилися з ними досвідом змагань. Від поїздки в Швецію хлопці залишилися задоволеними.

Нагадаємо, турнір «Партиле-Кап» був заснований ще в 70-х роках минулого століття, його рівень вражає. Приміром, в 2017-му році в ньому брали участь 1 215 команд з 41-ої країни світу, у 2018-му – 1 100, а у цьому році – 1 388. Судячи з того, наскільки подібні змагання престижні, можна пишатися тим, що мелітопольці не тільки в них брали участь, а й продемонстрували непогані результати.