Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Торгівля бахчевими повинна бути безпечною

Торгівля бахчевими повинна бути безпечною

Члени виконавчого комітету сьогодні провели чергове засідання. Як ми і передбачали вчора, присутні затвердили виділення чималих премій уповноваженим квартальних комітетів. Нагадаємо, 80 квартальних та уповноважених отримають напередодні дострокових виборів з подачі міського голови Сергія Мінька грошові виплати, розмір яких коливається у межах від 2 тисяч гривень до 13 700. Мелітопольці таку ініціативу міського голови сприйняли неоднозначно

 

Засідання виконкому 11 липня, як і більшість попередніх, було рекордно швидкісним – воно  тривало усього 6 хвилин. За цей час президія проголосувала за 8 блоків запитань, серед яких були традиційні – питання захисту прав дітей, соціального захисту, фінансові, архітектурні, комунальної власності, тощо. Згідно з рішенням виконкому, з 15 липня и до 15 вересня на території міста підприємці можуть реалізовувати кавуни та дині на місцях, які також затверджені у цьому рішенні. Підприємці мають звернути увагу на наступне:

 Ірина Фурсова (нач. управління з розвитку підприємництва та промисловості): «Ці місця обслуговує КП «Чистота», а отже, люди повинні укласти з ним договори на прибирання території. Неприпустимо, аби кавуни та дині лежали просто на землі. Треба або піддон, або щось стелити. Контроль буде здійснювати поліція та відділ благоустрою».