Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Французький бокс у Мелітополі

Французький бокс у Мелітополі

12-го липня на базі мелітопольської ДЮСШ № 1 стартував чемпіонат України з французького боксу «сават» серед дорослих, юнаків, кадетів і юніорів. Бої проводяться у розділі «ассо». На змаганнях медалі розігрують більше 70-ти боксерів. Це спортсмени із Одеської, Харківської, Дніпропетровської, Волинської, Сумської і Полтавської областей. Наше місто представляють 15 вихованців тренера Віктора Савченка

 

Слід зазначити, що змагання з французького боксу «сават» проводяться у 2-х розділах – «ассо» і «комба». Відмінності цих двох розділів полягають у наступному: «ассо» - це найтехнічніший розділ, де заборонені жорсткі удари, що нокаутують. Тобто, більшою мірою - це тактика, робота на витривалість, комбінаційна робота руками і ногами. А ось «комба» - це той розділ, де дозволені потужніші і сильніші удари, де можуть відлічуватися нокдаун і нокаути, а бій може закінчитися достроково.

Відмінність французького боксу «сават» від інших видів єдиноборств в тому, що це той вид спорту, де дозволені удари ногами у взутті. Відповідно удари завдаються по усіх рівнях - нижньому, середньому і верхньому. Є, звичайно ж, удари, які заборонені, як і в інших будь-яких видах єдиноборств. Цей вид спорту стає усе більш популярним не тільки серед чоловіків, а і серед жінок. Про результати чемпіонату України ми повідомимо в наступних випусках програми «Регіон».