Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Тендерне слово з трьох букв – АБЗ!

Тендерне слово з трьох букв – АБЗ!

В Мелітополі донецькі фірми продовжують вигравати один тендер за іншим. На цьому наголошують кореспонденти видання «Наші гроші. Запоріжжя». Особлива любов місцевої влади на чолі з Сергієм Міньком до ПП «АБЗ» та ТОВ «АБЗ Промбуд» вже давно є дуже тісною та підозрілою, але, не для правоохоронних структур та контролюючих органів, які закривають очі на можливі факти корупції

 

Державне підприємство “Місцеві дороги Запорізької області” має намір укласти угоду з ПП “АБЗ” на поточний середній ремонт дороги по вул. Ломоносова у Мелітополі вартістю 43,6 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро».

Так, окрім облаштування 2,7 км дорожнього покриття, підрядники мають намір встановити щитки дорожніх знаків, розібрати чавунні люки, люки з ґратами та плити перекриття колодязів, вивезти залишки старої дороги на звалище.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “Славдорстрой” з дорожчою на 39 тис. грн пропозицією. Обидва учасники свої ціни не знижували.

Окремо варто зазначити, ПП “АБЗ” на тендері з ремонту мелітопольської дороги вказувало, що орендує матеріально-технічну базу у КП “Мелітопольський асфальтобетонний завод” Мелітопольської міськради: стоянку для грузового транспорту, склади та майстерні.

Більшість техніки ПП “АБЗ” буде орендувати у ТОВ “АБЗ Промбуд”: п’ять самоскидів, бульдозер, екскаватор та цистерну для підвозу води. Загалом із 25 заявлених позицій техніки на тендер ПП “АБЗ” володіє лише 11.

Нагадаємо, ТОВ “АБЗ Промбуд” нещодавно розіграло тендер на будівництво басейну в Мелітополі. Цією фірмою раніше керував Сергій Колос, який зараз є директором ПП “АБЗ”. Донецькі ПП “АБЗ” та ТОВ “АБЗ Промбуд” загалом виграли 214 тендерів на 582 млн грн – переважно від структур Мелітопольської міськради.