Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ ДБР працює

ДБР працює

Держбюро розслідувань, розташоване у Мелітополі, днями оголосили про підозру колишньому запорізькому судді, та затримали прокурора Херсонської місцевої прокуратури Херсонської області під час отримання ним неправомірної вигоди. Більш окладно - далі у сюжеті

 

Слідчі теруправління ДБР повідомили колишньому судді Заводського районного суду міста Запоріжжя про підозру: у 2017 році під час розгляду цивільної справи суддею було винесено завідомо неправосудне рішення, що стало підставою для виведення з-під арешту нерухомого майна. Під час досудового розслідування особа, яку було визнано потерпілою, звернулась із скаргою на дії судді до Вищої ради правосуддя, за рішенням якої його було звільнено з займаної посади. Наразі триває досудове слідство, перевіряються факти винесення інших можливих завідомо неправосудних рішень. Санкція ч.2 ст. 375 Кримінального кодексу України у разі доведення вини підозрюваному передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

 Слідчі теруправління ДБР затримали прокурора Херсона за вимагання ним у жінки 6 000 гривень. Він обіцяв подати до суду клопотання відносно розгляду за спрощеною процедурою кримінального провадження щодо скоєння жінкою крадіжки й призначити за наслідками судового розгляду найменшу міру покарання. Прокурора затримали у Херсоні поблизу будівлі місцевої прокуратури в порядку ст. 208 КПК України.  Наразі готується повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Частина 3 ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.