Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Де мелітопольцям шукати своїх лікарів?

Де мелітопольцям шукати своїх лікарів?

Міська влада переселяє медичних працівників з приміщення колишньої дитячої поліклініки на проспекті Б.Хмельницького, 46, на час проведення ремонтних робіт. Це з одного боку додає незручностей медикам, яким певний час доведеться приймати пацієнтів у різних районах міста, а з другого – обурює відвідувачів медичних установ, які курсують по Мелітополю в пошуках тих місць, де ведуть прийом сімейні лікарі

 

Починаючи з 5-го вересня у зв’язку з проведенням капітального ремонту будівлі на проспекті Б. Хмельницького, 46, лікарі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №3 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», будуть вести прийом пацієнтів у будівлі на вулиці Фролова, 21 на 1-му поверсі адмінкорпусу дитячої лікарні. Тимчасовий телефон реєстратури 097-41-12-623. Таке оголошення и проханням вибачення за певні незручності адміністрація колишньої дитячої поліклініки розмістила біля входу в приміщення медичної установи. Всіх городян, які приходили на прийом до потрібних їм лікарів, ця звістка неабияк обурювала.  

З сьогоднішнього дня, у зв’язку з вимушеним переїздом, лікарі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №3 пацієнтів не приймали. Медичну допомогу пацієнтам цієї амбулаторії в цей день надавали в амбулаторії загальної практики - сімейної медицини №2 на вулиці Івана Алексєєва 7, (раніше Крупської). Мелітопольцям запропонували   дзвонити за телефоном реєстратури 43-11-11 або амбулаторії загальної практики - сімейної медицини №4 на проспекті Б.Хмельницького, 66, за телефоном її реєстратури 43-55-15. Адміністрацію ПМСД №2, яку очолює Лілія Диріна, тимчасово повернули в амбулаторію на вулиці Брив-ла-Гайард в 6-й під'їзд, а лабораторію для забору біоматеріалів перевезли в міську лікарню №1. За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Лариси Саприкіної, у будівлі в центрі міста підрядники міняють усі комунікації, а також роблять євроремонт в приміщеннях. Крім того, у цьому медичному закладі буде часткове перепланування і після завершення ремонтних робіт будуть оновлені меблі. Що стосується загальної вартості ремонту, вона складає  5 мільйонів 800 тисяч гривень. Щодо термінів завершення ремонтних робіт, їх поки що не називають.