Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ ЗНО-2019: статистика та результати

ЗНО-2019: статистика та результати

У Запорізькій області підбито підсумки проведення ЗНО-2019. Найвищий результат – 200 балів показали шестеро випускників області, це такий самий показник, як і минулого року

 

Департамент освіти і науки облдержадміністрації провів  порівняльний аналіз проходження ЗНО у 2018 та 2019 роках.  Так, у 2019 році у зв’язку зі збільшенням чисельності учасників ЗНО збільшилась кількість пунктів тестування. В поточному році зовнішнє незалежне оцінювання проводилось у 182 пунктах.  Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час основної сесії ЗНО було зареєстровано понад 15 тисяч осіб, що майже на півтори тисячі більше, ніж торік.  Збільшилася кількість  тих, хто проходив ЗНО  з таких предметів як українська мова і література, історія України, математика, англійська мова.

Із загальної кількості зареєстрованих на англійську мову для отримання ДПА 66% обрали академічний рівень, 33% - профільний. Це є найвищим показником в Україні після м. Київ.

Зріс показник бажаючих отримати завдання сертифікаційної роботи українською мовою: 91% проти 85 у 2018 році. Навпаки, зменшилася кількість бажаючих виконувати сертифікаційну роботу російською мовою: 9% проти 14% у 2018 році.