Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Сумнівний підряд

Сумнівний підряд

Ремонт двоповерхової будівлі за 157,5 млн гривень, або за 6 млн. доларів – за таку суму підрядник, що переміг у конкурсі, готовий перебудувати та відреконструювати будівлю колишньої вечірньої школи на вул. Пушкіна, що у майбутньому стане будівлею мелітопольського окружного суду. В даному випадку дивує і вартість робіт, і строки їхнього виконання робіт – ремонт розрахований на 2,5 роки. На «золотому» будівництві сьогодні побувала наша знімальна група

 

22 березня цього року територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області за результатами тендеру замовило будівельні роботи у Мелітополі. Згідно з умовами договору, на вулиці Пушкіна необхідно було реконструювати нежитлову будівлю з прибудовою та облаштувати інженерні мережі, протипожежні системи, мережі зв’язку, зробити огородження та озеленення. Переможцем було визнано ТОВ «Інвест-Універсал-Буд», яке за все це запросило 157,5 млн гривень. За нинішнім курсом валют це 6 млн доларів. Якщо пошукати оголошення на сайтах в інтернеті, то за суму вдвічі-втричі меншу можна придбати дво-три поверхові віллі у Іспанії або Греції на березі моря з мармуровими підлогами, басейнами, полями для гольфу, тощо. А в Україні за таку суму, виявляється, можна лише реконструювати половину старої будівлі, адже увесь ремонт обійдеться по вартості як дві закордонні резиденції. Дивують і строки ремонту: він розрахований до кінця 2021 року. Для порівняння, будинок адмінцентру на вулиці Чернишевського, який зводять взагалі з нуля, а роботи розпочалися приблизно у той самий час, планують здати в експлуатацію вже наступного року. Це при тому, що підряднику, задля того аби розпочати будівництво, спочатку довелося повністю розібрати стару будівлю. З чим пов’язані такі лояльні умови для ТОВ «Інвест-Універсал-Буд», що ремонтує приміщення для суду, – невідомо. 

Відомо лише, що ця фірма належить Олегу Сивобородьку із Севастополя. Він володіє севастопольськими ТОВ «Обслуговуюче підприємство «Парк Перемоги» і ТОВ «Інвест-Буд-Севастополь».

Переможець має власні інструменти, а техніку орендує. Усього «Інвест-Універсал-Буд» отримав підрядів на 259 млн 230 тис грн.