Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Штрафи за парковку

Штрафи за парковку

З 7 серпня в Мелітополі розпочала свою роботу інспекція з паркування. За місяць інспекторами було притягнуто до адміністративної відповідальності близько 100 власників транспортних засобів. Загальна сума накладених штрафів склала 32 385 грн.

 

Для забезпечення безпеки мешканців міста, підвищення безпеки дорожнього руху та дисципліни водіїв та підвищення культури їхнього паркування у Мелітополі, як і у містах країни, з 7 серпня розпочали свою роботу муніципальні інспектори. Ця функція була покладена на двох спеціалістів відділу благоустрою та екології, які контролюють правила паркування у Мелітополі. До їхніх повноважень належать виключно винесення повідомлень про порушення пунктів та статей правил дорожнього руху. Функція інспекторів полягає у фото- чи відеофіксації автівки, що порушила правила паркування. Потім за цими даними через сервіси МВС отримується доступ до власників цих транспортних засобів. Фото та відео порушників робляться на реєстратори, що були спеціально придбані. Інформація у них залишається, адже прилади мають пароль, самі ж інспектори не мають доступу до реєстраторів, повідомив начальник відділу благоустрою та екології Олексій Громико. Повідомлення про адмінпорушення інспектор залишає на лобовому склі автівки.

Станом на 6 вересня до місцевого бюджету надійшло 14 830 грн. Основними порушеннями з боку водіїв є: зупинка ближче 10 метрів до пішохідного переходу, зупинка на тротуарі, зупинка в районі дії дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено», зупинка ближче 10 метрів від виїзду з прилеглої території.

Відділ з благоустрою та екології нагадує про необхідність дотримання правил дорожнього руху в частині зупинки та стоянки транспортних засобів, а також попереджає про подальше вжиття заходів реагування щодо порушників.

Сума штрафу за порушення цих правил складає від 255 грн. до 510 грн. В разі сплати штрафу протягом 10 банківських днів з дня набрання законної сили постанови, порушник сплачує 50% від розміру встановленої суми стягнень.